Kaip sukurti nepakartojamą efektą interjere

Vonios kambario apdailai natūralus akmuo naudojamas siekiant sukurti ypatingą prabangą. Šiuolaikiniame pasaulyje ši medžiaga tampa ir statuso simboliu. Ją renkasi turtingi žmonės, mėgstantys gyventi itin kokybiškoje aplinkoje. Jiems natūralus akmuo yra individualumo ir elegancijos išraiška. Efektas, kurį sukuria natūralus akmuo interjere – nepakartojamas. Ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Sienų ir grindų apdailos plokštės yra išpjaunamos iš akmens, marmuro, granito, kvarco luitų. Kiekvienas turi unikalų, gamtos ir laiko suformuotą raštą, savo spalvą. 

Ką daryti, kai unitazas taškosi

Modernūs, naujos kartos unitazai neturi paslėpto, į vidų užlenkto rėmo linkio. Tokia konstrukcija yra higieniškesnė, nebelieka sunkiai išvalyti prieinamų vietų, vizualiai atrodo lengvesnė ir estetiškesnė. Tačiau berėmių unitazų vartotojai kartais susiduria su nemalonia problema – nuleidžiamas vanduo iš jo tykšta per kraštus. 

Ar gali būti vonios kambarys jaukus be plytelių?

Daugelį dalykų namuose kiekvienas gali pasidaryti pats, taip sutaupyti laiko ir pinigų. O svarbiausia – nereikės kęsti nepatogumų, kol laukia, kada gi pagaliau ateis meistras. Tam dažnai užtenka pačių paprasčiausių įrankių, tokių kaip paprastas ar kryžminis atsuktuvas. Tiesa, kartais reikia specialių įrankių. Svarbu žinoti – kokių ir kur juos gauti.

Kaip atrodo laiką taupančios statybos technologijos?

Kuo išsiskiria prestižiniai pastatai? Arba kada pastatą galime priskirti prestižo klasei? Statybų profesionalai pirmiausia kalba apie visų statinio konstrukcijų ir inžinerinės įrangos kokybę. Aukščiausios klasės pastatu laikomas tas, kurio statybai naudotos kokybiškos medžiagos, pažangios technologijos ir įranga. 

Praktiški patarimai, kaip ir kur montuoti vonios kambario prietaisus

Šiuolaikinės statybos technologijos leidžia daryti lengvas vidines statinio sienų konstrukcijas, kurios nėra tvirtos, bet puikiai atlieka pagrindinę funkciją – padalina erdves ir izoliuoja garsą. Tačiau vonios kambaryje sienoms tvirtumo trūksta.  

TECEsystem konstrukcinės sienelės estetiškam dizainui ir patogiai statybai

Sukurti estetišką vonios kambarį galima tuomet, kai apgalvoti inžineriniai sprendimai. TECE sistemos ir sienų konstrukcijos leidžia planuoti erdves taip, kad būtų ir gražu, ir patogu.