Unitazas pastatomas ar pakabinamas?

Architektai ir interjero dizaineriai paprastai rekomenduoja vonios kambariui skirti mažiausiai 4 kv.m, kad jame tilptų visi būtiniausi prietaisai ir būtų galima patogiai jaustis. Statantiems namą bepigu planuoti. O ką daryti tiems, kurie renovuoja senos statybos butą? Kaip jaukiai įsikurti ir viską sutalpinti? Tenka taupyti kiekvieną centimetrą.

TECElux WC terminalas

Paspausti ir nuplauti buvo vakar. Šiandienos tualetas gali atlikti daug daugiau funkcijų. Dėl higienos ir papildomo komforto dažnai aukojama estetika. TECE sukūrė formą, kuri apjungia visas funkcijas ir išlieka estetiška. 

Naujas vandens nuleidomo mygtukas su apsauga nuo vagystės

Ar šiandieniniam Pasaulyje aktualu saugoti turtą, esantį viešosiose patalpose? Tarkim, kad ir prietaisus WC kambariuose. Sunku įsivaizduoti, kad kažkam kils noras išsilupti vandens maišytuvą ar unitazą. Tačiau poreikis apsaugoti nuo vagysčių mažesnes detales visgi yra. 

Prabanga vonios kambariui su TECE

Mūsų laikmečio žmogus prabangą suvokia visiškai kitaip, nei ją įsivaizdavo ankstesnių kartų atstovai. Ji nebetapatinama su gausa, tačiau išliko ir ryškiai į pirmą vietą iškilo patogumo kriterijus. Prabangu ir gražu yra tai, kas subtilu, įdomu, netikėta, funkcionalu. 

Kaip teisingai įmontuoti TECE vandens nuleidimo plokštelę

Vonios kambario įrengime dalyvauja ne vienas ir ne du specialistai. Svarbu žinoti, kas atsakingas už darbų kokybę kiekviename etape, apsibrėžti jų ribas. Nes galutinis rezultatas yra visų darbo vaisius.  

Nauja TECE technologija patikimiems grindinio šildymo vamzdžiams

Naujos kartos TECE grindinio šildymo vamzdžiai sukurti patikimesnei ir ilgaamžei sistemai
Vokiečių vandens inžinerinių sistemų gamintoja TECE įdiegė naujos technologijos penkių sluoksnių TECEfloor PE-RT vamzdžio grindiniam šildymui gamybą, kurio apsauginis antioksidacinis sluoksnis yra ne išorėje, bet integruotas į vieną iš vidinių sluoksnių. Vamzdžius galima junti tarpusavyje TECEflex jungimo principu.  

Reguliuojamas TECE vandens nuleidimo mygtuko aukštis padeda interjere išlaikyti simetriją

Dailus TECE vandens nuleidimo mygtukas atlieka ne tik vandens nuleidimo funkciją, bet tampa vonios kambario interjero dalimi, aksesuaru. Jo vieta erdvėje ne mažiau svarbi, kaip ir bet kurios kitos detalės. Kaip planuoti apdailos darbus, kad mygtuką būtų galima montuoti ten, kur reikia, o ne kur netyčia gaunasi? 

TECElux Mini - dizaino ir technologijų derinys

Vokiečių santechnikos inžinerinių sistemų gamintojas TECE didžiuojasi ypatingai dideliu vandens nuleidimo plokštelių asortimentu. Viena naujausių – bekontaktė elektroninė vandens nuleidimo plokštelė TECElux Mini, kurioje tobulai dera dizainas ir naujausios technologijos.  

TECE užtikrina švarą ir higieną vonios kambaryje

Vonia ir virtuvė – šios dvi vietos namuose reikalauja ypač didelės priežiūros. Vandens inžinerinę įrangą kurianti ir gaminanti kompanija TECE švarą ir higieną laiko vienu svarbiausių prioritetų.