TECE pakeitė dušo įrengimo koncepciją

Kaip tobulą gamtos laisvę perkelti į namus? Kaip sukurti gyvenamąją aplinką, kurioje žmogus jaustųsi saugiai ir taip pat nevaržomai? Į šiuos klausimus bando atsakyti architektai, dizaineriai ir inžinieriai, kurdami modernius namus ir jų įrangą. Pagal tai matuojamas tikrasis komfortas ir tikroji šiuolaikinio gyvenimo būdo mada. 

5 technologiniai dalykai, kuriuos verta žinoti apie vonios kambario įrengimą

Kaip keliuose kvadratiniuose metruose sukurti jaukią ir patogią aplinką? Jei palygintume patalpų plotus namuose, tai vonios kambariai dažiausiai projektuojami patys mažiausi, nors funkcionalumo prasme juose veikiame tikrai daug – čia prasideda ir baigiasi kiekviena diena, jie yra intymiausia būsto erdvė. 

Dizainas, kuris praplečia erdvę

Naujos kartos vonios kambario architektūrinė koncepcija apjungia jo funkcionalumą ir dizainą. Kai dušas įrengiamas grindų lygyje, dingsta ribos tarp jo ir likusio vonios kambario.

TECEdrainline latakai: kad duše visada būtų vasara

Vonios kambaryje, duše galima pasijusti taip, tarsi stovėtum po šiltu vasaros lietumi, kai džiaugiasi visi pojūčiai. Lygiai kaip gamtoje, atviros erdvės ilsina žvilgsnį, o iš viršaus krintantis vanduo susigeria kaip į žemę, nesukeldamas rūpesčių. 

Naujieji TECE dušo latakai – elegancijos ir tobulos konstrukcijos derinys

Kompanijos konstruktoriai naujajam latakui suteikė ne tik dailų dizainą, bet ir tobulą konstrukciją, kuri tam tikrose situacijose palengvina meistrų darbą.  

TECE užtikrina švarą ir higieną vonios kambaryje

Vonia ir virtuvė – šios dvi vietos namuose reikalauja ypač didelės priežiūros. Vandens inžinerinę įrangą kurianti ir gaminanti kompanija TECE švarą ir higieną laiko vienu svarbiausių prioritetų.  

Kad vonios kambarys būtų sausas ir visada kvepėtų

Inžinerinės klaidos ir pasirinkti netinkami produktai įrengiant modernią dušo zoną gali baigtis arba nuolat telkšančia bala arba prastais vandentiekio kanalizacijos kvapais, sklindančiais iš tos vietos, kur subėga vanduo.