Kada grindinis šildymas veikia efektyviai?

Kuo toliau, tuo dažniau statant bet kurios paskirties namus jų šildymui renkamės grindinį šildymą. Tai tobulas sprendimas, kai norima susikurti malonų, komfortišką mikroklimatą ir taupyti energiją. Tačiau ekspertai perspėja – grindinis šildymas yra sudėtingas inžinerinis įrenginys. Kad jis veiktų maksimaliai efektyviai, reikalingas projektas. Vokiečių vandens inžinerinių tinklų kūrėja ir gamintoja, kompanija TECE grindinio šildymo sistemą tobulina daugiau nei 30 m. 

Ko santechnikai Jums kartais nepasako

Įrengiant vandens inžinerines sistemas pastatuose kartais iš nežinojimo, o kartais ir tyčia padaroma apmaudžių klaidų, kurių kaina – nuo buitinių nepatogumų iki gyvybės. Todėl yra keletas elementarių dalykų, kuriuos verta žinoti kiekvienam, kad vėliau nereikėtų ieškoti kaltų, jas taisyti. Statybos metu padarytas klaidas taisyti brangu, o kartais to padaryti jau ir nebeįmanoma.  

Nauja TECE technologija patikimiems grindinio šildymo vamzdžiams

Naujos kartos TECE grindinio šildymo vamzdžiai sukurti patikimesnei ir ilgaamžei sistemai
Vokiečių vandens inžinerinių sistemų gamintoja TECE įdiegė naujos technologijos penkių sluoksnių TECEfloor PE-RT vamzdžio grindiniam šildymui gamybą, kurio apsauginis antioksidacinis sluoksnis yra ne išorėje, bet integruotas į vieną iš vidinių sluoksnių. Vamzdžius galima junti tarpusavyje TECEflex jungimo principu.  

5 tiesos, kurias verta žinoti apie grindinį šildymą

O žinoti jas verta ne tik tam, kad šaltuoju metų laiku namuose visada būtų jaukiai šilta, bet ir tam, kad nebūtų be reikalo švaistomi pinigai.  

TECE patikimai izoliuoja vamzdžių sujungimus sienoje

Naujas TECE produktas – sandarinimo priemonių rinkinys garantuoja visišką sienose sumontuotų vamzdžių jungčių sandarumą. Jei pro jas kada ir pradėtų sunktis vanduo, jis išbėgtų į sienos paviršių, o nesikauptų sienoje. Šis sandarinimo rinkinys pritaikytas saugiai ir patikimai montuoti praustuvo, dušo maišytuvus.