Prekių katalogas

TECE dienos prekybos partnerių teritorijoje

Vandens inžinerinės įrangos gamintojos, vokiečių kompanijos TECE padalinys Lietuvoje ir prekybos mažmeninės prekybos bendrovė atrado būdą, kaip bent iš dalies kompensuoti dėl karantino jau kuris laikas nevykstančius susitikimus su vartotojais statybų sektoriaus parodose. Iki gegužės 7 d. „Statgeros“ teritorijoje Vilniuje, Savanorių pr. rengiamos TECE dienos.   

Ar gali būti vonios kambarys jaukus be plytelių?

Vonios kambario dizaineriai žino, kad ši erdvė visų pirma turi būti jauki, nes būtent čia prasideda kiekvieno žmogaus diena. Jaukumui sukurti rinkoje yra begalė medžiagų, spalvų ir faktūrų. 

Dizaino ekspozicija, kurioje gali apsistoti, kaip viešbutyje

Rytinėje Vokietijos dalyje, netoli Dresdeno, ant Elbės upės kranto esančiame Pirnos miestelyje įsikūręs viešbutis yra vienintelis toks novatoriškas projektas pasaulyje, siūlantis savo svečiams po viešnagės tiesiog parsivežti namo patikusį interjerą ar jo detales. 

Vonios įranga, kaip iš prabangiausio salono Vokietijoje

Buvusioje Kelno dujų gamykloje įsikūręs prabangiausias šalyje vonios kambario įrangos salonas pribloškia ištaigingu pastato interjeru ir ten eksponuojamų kambarių ištaigingumu. „Ultramarin“ salonas, savo prekių kokybe bei dizainu, prilygta garsiausių pasaulinio mados ženklų prekybos salėms. Jo įkūrėjas ir vadovas – Stefanas Kiršeris pripažįsta, kad jį patį žavi prabanga, tuo tarpu dauguma prekiaujančiųjų santechnika jos vengia ir bijo. 

Namuose, toli nuo namų

Inovacijomis ir atradimais pasaulyje garsėjanti kompanija skiria daug dėmesio ir pastangų sukurti tai, kas atitiktų viešbučių interjero dizaino ir tarptautinių prekių ženklų standartus, tiek vizualius, tiek ir funkcinius, susijusius su ypatingais reikalavimais higienai bei priežiūrai.