Grąžinimo sąlygos

 •  1. Prekių grąžinimas ir keitimas
  1.1. Nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas tik Ūkio ministro 2011 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-959, remiantis patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones" taisyklių nustatyta tvarka.
  1.2. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos.
  1.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  1.3.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.
  1.3.2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  1.3.3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ir ji nebuvo naudojama, t.y. nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.
  1.3.4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  1.3.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  1.4. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali atsiųsti naudojantis savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis. Tuo atveju, kai prekė grąžinama remiantis šiose taisyklėse numatyta Pirkėjo prekių grąžinimo teise, Pirkėjui tenka prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidos. Pardavėjo taikomi prekių grąžinimo įkainiai yra tie patys, kaip ir perkant prekes. Kai grąžinama gauta ne ta ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes, jas pakeisti analogiškomis prekėmis ir padengti prekių grąžinimo išlaidas.