Prekių katalogas

Namuose, toli nuo namų

Namuose, toli nuo namų

Inovacijomis ir atradimais pasaulyje garsėjanti kompanija skiria daug dėmesio ir pastangų sukurti tai, kas atitiktų viešbučių interjero dizaino ir tarptautinių prekių ženklų standartus, tiek vizualius, tiek ir funkcinius, susijusius su ypatingais reikalavimais higienai bei priežiūrai.  

Kartu su tarptautinėmis viešbučių verslo organizacijomis TECE rengia konferencijas, kurių metu dizaineriai, valdytojai ir investuotojai dalinasi savo įžvalgomis bei patirtimi. Viena aktualiausių diskusijų temų - Kaip sukurti viešbučio vonios kambarį, kuriame svečias, toli nuo namų, pasijustų tarsi namuose? Viešbutyje vonios kambariui tenka ypatingas vaidmuo, nes ši erdvė labiausiai individuali. Garsūs viešbučių tinklai visame pasaulyje stengiasi išlaikyti savo prekės ženklo standartus ir per vizualią tapatybę – atpažįstamą interjero dizainą, kuris savo ruožtu nuolat kinta, tobulėja, veikiamas madų, besikeičiančių žmonių poreikių ir skirtingų pasaulio šalių gyvenimo būdo tradicijų. Architektams ir interjero dizaineriams atsiveria galimybės kurti, inžinerinės įrangos gamintojams – sudaryti technines sąlygas, kad jų vizijos virstų realybe. „Kad galėtume siekti mūsų „close to yuo” tikslo, turime suvokti tendencijas, iššūkius ir galimybes, su kuriomis susiduria mūsų partneriai ir klientai, kad sukurtume jiems tinkamus sprendimus ir produktus” , - susitikimų su pasauline viešbučių profesionalų bendruomene naudą aiškino Sebastianas Noakas, TECE tarptautinių projektų verslo vadovas.

Architektūrinis sprendimas

Madingos pusiau atviros vonios ir viešbučio kambario erdvės padeda sutaupyti vietos ir tuo pačiu kuria nekasdienišką įspūdį. Reikiamo aukščio pertvaras patogu statyti naudojant TECEprofil sistemą, leidžiančią greitai sumontuoti surenkamų sienų modulius. Ant jų gali būti montuojami prietaisai, privedamas vandentiekis ir nuotekos.

Stiklas – modernumo ir prabangos ženklas

Viešbučių vonios kambariuose, SPA centruose daug stiklo, kurio blizgesys ir atspindžiai didina erdvę, suteikia jai rafinuotos švaros. Ekologiškas, visiškai perdirbamas ir natūralus stiklas yra nesenstanti ir autentiška medžiaga, kurią lengva derinti su bet kuria kita ir dėl savo medžiagiškumo, ir įvairaus spalvyno. O svarbiausia, jį lengva nuvalyti.

Higiena

Technologijos krypsta paprastumo, patogumo įrenti ir naudotis, minimalumo linkme. TECE vandens nuleidimo plokštelių higiena – vienas svarbiausių prioritetų. Naujausios kartos sensorinių plokštelių net nereikia priliesti. O jei pasirenkami priliečiami, asortimente yra tokių, ant kurių nelieka pirštų atspaudų.
Estetiškai ir funkcionaliai įrengtas vonios kambarys didina viešbučio prekės ženklo vertę.